pripája sa...

EXPERT PREDAJNÝCH KANÁLOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 250 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30127

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroenergetiky, ktorá má u nás už 100 ročnú tradíciu hľadáme EXPERTA PREDAJNÝCH KANÁLOV.

Vašou pracovnou náplňou:

  • Riadenie partnerov poskytujúcih služby call centra
  • Vyhľadávanie vhodných partnerov
  • Nastavenie spolupráce s partnermi
  • Definovanie a kontrola kvality predaja operátorov call centra
  • Vedenie a koučing operátorov, vyhodnocovanie, motivovanie
  • Organizovanie pravidelných porád
  • Analýza a vyhodnocovanie výsledkov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti v oblasti call centra - banky, telekomunikácie
  • Aktívna znalosť Excelu, PowerPointu, Wordu
  • Skúsenosti v SAP výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka aj mnoho zaujímavých benefitov:
  • Úspešná firma s tradíciou a nízkou fluktuáciou
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Zľavy od partnerov
  • Príspevok na regeneráciu pracovných síl
  • Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálna pomoc

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Vedenie ľudí | Sales representative