pripája sa...

EXPERT OBCHODNÝCH PROCESOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30126

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroenergetiky, ktorá má u nás už 100 ročnú tradíciu hľadáme EXPERTA OBCHODNÝCH PROCESOV.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Modelovanie a dokumentovanie nových obchodných procesov
  • Optimalizovanie, analýza a návrh zlepšenia existujúcich procesov
  • Validácia procesov
  • Definovanie spôsobov vyhodnotenia parametrov
  • Dohľad nad zmenami a definovanie zmien v existujúcich procesoch
  • Plnenie úloh v súlade s internou dokumentáciou

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie
  • Znalosť procesného nástroja ARIS
  • Skúsenosti s Microsoft Visio
  • Pokročilá znalosť balíka Microsoft
  • Skúsenosť s prácou s dátami

Benefity

Spoločnosť ponúka aj mnoho zaujímavých benefitov:
  • Úspešná firma s tradíciou a nízkou fluktuáciou
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Zľavy od partnerov
  • Príspevok na regeneráciu pracovných síl
  • Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálna pomoc

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Manažér | Sales analyst