Expert na finančné trhy

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 000 €
Ref. Č.
1-3-39085

Si odborník na finančné trhy a chceš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s globálnym pôsobením? Aktuálne totižto hľadáme skúseného kontrolóra pre finančné trhy.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • zabezpečovanie dôkladnej bankovej operatívy pre klientov súvisiacich s finančnými trhmi
  • koordinácia a zabezpečovanie optimalizačných procesov v poskytovaní služieb
  • Identifikácia a následná implementácia nových postupov v rámci zlepšenia organizácie jednotlivých interných procesov súvisiacich s finančnými trhmi
  • zosúladenie činností medzi jednotlivými timámi a oddeleniami pre zabezpečenie komplexných služieb
  • vypracovanie working place instructions, tvorba tréningových plánov a školení ohľadne nových updatov v reguláciách
  • vedenie krátkodobých ale aj dlhodobých projektov
  • komunikácia so stakeholdermi
Požiadavky

Pre výkon prace musíš spĺňať následovné požiadavky:

  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1
  • minimálne 2 roky skúsensoti z oblati bankovníctva, finanačných trhov, tradingu alebo projektového manažmentu v banke
  • dynamický a tímový prístup pri plnení jednotlivých požiadaviek
  • analytické a komunikačné zručnosti
Benefity
  • Príspevok na stravné lístky
  • Online benefitový systém Cafeteria
  • Referenčný bonus
  • Finančné bonusy na pracovné jubileá
  • Home Office
  • Extra dni dovolenky
  • Nemocenské voľno
  • Teambuildingové aktivity
  • a mnoho ďaľšieho...