pripája sa...

Expert metodickej podpory

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-30125

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroenergetiky, ktorá má u nás už 100 ročnú tradíciu hľadáme EXPERTA METODICKÝCH PROCESOV.

Vašou pracovnou náplňou bude

  • Vypracovanie metodickej dokumentácie do ľudskej reči
  • Tvorba, aktualizácia a spravovanie internej riadiacej dokumentácie
  • Monitorovanie a aktualizácia internej dokumentácie
  • Optimalizácia procesov
  • Pomoc pri implementácii procesov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti v znalostnom manažmente
  • Znalost Microsoft Visio
  • Komunikačná úroveň anglického jazyka

Benefity

Spoločnosť ponúka aj mnoho zaujímavých benefitov:
  • Úspešná firma s tradíciou a nízkou fluktuáciou
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Zľavy od partnerov
  • Príspevok na regeneráciu pracovných síl
  • Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálna pomoc

Obchod a marketing | Engineering | Obchod | Energetika | Procesný inžinier | Process engineer