Vodič VZV v Bratislave s ubytovaním!! Nástup ihneď!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 600 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-21-41004-7

Ak máš skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku a stále máš platný preukaz, neváhaj a staň sa čelnom našeho VZV tímu.

Ponúkame:

Základná mzda: 1190€

Príplatky nad rámec zákona (práca nočná, nadčasy, sviatky,...)

Prémie až do výšky 15% zo zákaldnej mzdy

Náplň práce:

  • príjem a uskladnenie výrobkov
  • príprava tovaru na expedíciu
  • zásobovanie podnikovej predajne
  • nakladanie a vykladanie kamiónov
  • preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
  • obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy, etiketovacie zariadenia, ako aj o ostatné pridelené strojné a technické zariadenia
  • 12-hodinové pracovné zmeny (denná/nočná)
Požiadavky
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • flexibilita
  • základná znalosť práce s PC
  • platný preukaz na VZV + prax
  • ochota pracovať na zmeny - 12-hod (denná/ nočná)
Benefity
  • stravná karta v hodnote 5,85€
  • nadštandardné príplatky
  • ubytovanie
  • stravovanie v jedálni
  • pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
  • zľava na výrobné produkty