pripája sa...

ERP technik vo výrobnej spoločnosti

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Smržík Jakub
Ref. Č. 23365

Popis Práce

Náplň práce úspešného kandidáta bude:

  • participácia na IT aktivitách v spoločnosti
  • Zodpovednosť za funkciu informačného systému vo výrobnom závode
  • Vystupovať ako správca/ helpdesk/ Key User pre ERP systém - oblasť ekonomického, finančného, ale aj materiálového riadenia výroby a čiastkových výrobných procesov
  • Zaisťovať prevádzku a údržbu SW vybavenia, čiastočne aj HW
  • Udržiavať všetky počítačové systémy podľa firemných štandardov
  • Analyzovať vzniknuté problémy počas prevádzky, navrhovať zlepšenia
  • Vystupovať aj v pozícii metodistu pri využívaní ERP systému, tvorba manuálov, kontrola dodržiavania stanovených postupov pri využívaní ERP

Požiadavky

Základné požiadavky na uchádzačov:
  • 2 roky praxe na obdobnej pozícii, správca informáčného systému vo výrobnej spoločnosti PODMIENKOU
  • skúsenosti s SQL, Prgress, 4GL výhodou
  • skúsenosť s vystupovaním v roli helpdesk
  • skúsenosť s konfiguráciou Windows, MS Office, Outlook a pod.
  • výhodou sú skúsenosti s tvorbou manuálou pre End userov ERP systému

Spoločnosť ponúka zaujímavé platové ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Kľúčový užívateľ | Podpora | Konzultant | Technik | SQL |