pripája sa...

ELEKTROTECHNICKÝ VÝVOJOVÝ INŽINIER

Lokalita Dubnica nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-28477

Ak máte skúsenosti s návrhom napájacích zdrojov alebo dosiek plošných spojov, ovládate program CADENCE Allegro a E-CAD a máte chuť zúročiť Vaše skúsenosti, neváhajte ma kontaktovať.

Aktuálne obsadzujeme pozície:
Vývojový inžinier DPS a Vývojový inžinier pre napájacie zdroje.

Náplň práce:

  • návrh dosiek plošných spojov alebo spínaných napájacích zdrojov
  • počítačové simulácie
  • tvorba výrobnej dokumentácie a kontrola výstupných dát v nezávislom CAM programe
  • tvorba knižničných komponentov v E-CAD programe
  • vytváranie procedúr a testovacia špecifikácia
  • kusovníky
  • analýzy
  • verifikácia vzoriek, atď.

Požiadavky

Požadujeme:
  • skúsenosti s tvorbou s návrhom DPS alebo napájacími zdrojmi
  • znalosť IPC štandardov
  • skúsenosti s tvorbou obvodových schém
  • znalosť technológie výroby DPS
  • znalosť programov E-CAD, CADENCE Allegro - výhodou
  • Anglický jazyk aspoň na úrovni "mierne pokročilý"

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť ísť sa zaškoliť do Švajčiarska na 2 mesiace
  • ak si z iného regiónu - ubytovanie za minimálne náklady

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Konštruktér / projektant | Inžinier | Absolvent | Konštruovanie | Vývoj | RandD | CAD/CAM | Eagle | Development designer