pripája sa...

Elektrotechnický inžinier

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 4-30-32929

Oblasť elektrotechniky máš v malíčku a chceš komunikovať? Hľadáme šikovného absolventa s komunikatívnou angličtinou, ktorý nájde riešenia pre zákazníkov v oblasti manažmentu a automatizácie elektrickej energie.

A čo bude náplňou tvojej práce?

  • odsleduješ aktuálne realizované projekty u potencionálnych klientov
  • o existujúcich klientov sa budeš starať najlepšie ako len vieš a práve preto sa s nimi budeš stretávať aby si im poradil s ich riešeniami
  • pomôžeš klientovi s výberom zariadení tak, aby ušetril a zároveň aby dostal tie najlepšie produkty na trhu v oblasti manažmentu elektrickej energie
  • projektantom daných klientov sprostredkuješ všetky podklady, ktoré budú potrebovať pre správne rozhodnutie
  • priprav sa, že pravdepodobne 50% svojho času stráviš na ceste za projektantmi

Požiadavky

A čo od teba očakávame my?
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
  • aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • platný § 21 (Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike)
  • aby si bol komunikatívny, pretože budeš denne komunikovať so svojimi klientami

Benefity

Samozrejme, spoločnosť bude myslieť aj na tvoje "potreby":
  • Dynamická a flexibilná práca
  • Medzinárodná spoločnosť
  • Dobrá firemná kultúra
  • Systém benefitov, za svoj extra výkon dostaneš samozrejme zaplatené navyše
  • Služobné auto

Engineering | Stavebníctvo | Reality | Pozemné | Obchod | Elektrotechnika | Elektronika | Energetika | Inžinier | Reprezentant / zástupca | Technik | Technológ | AutoCAD | Veľmi vysoké napätie | Dodávateľ | Senzory | Junior | Nízke napätie | Mechanický | Electrical engineer