Elektrotechnický inžinier

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
1-9-40809-2

Vyštudoval si práve elektrotechniku a máš už nejaký ten rok skúseností po škole? V tom prípade máme pre teba pozíciu Elektrotechnického inžiniera pre spoločnosť vyvíjajúce vlastné technológie pre solárne panely.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Projektovanie a práca s technickou dokumentáciou
  • Spolupráca s obchodným oddelením (technický pre-sales)
  • Naceňovanie projektov
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu na projektoch
Požiadavky

Požiadavky:

  • VŠ elektrotechnické vzdelanie
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Schopnosť čítania technických výkresov a elektrotechnických schém
  • Minimálne §21
  • Skúsenosti v odbore sú Výhodou
  • Analytické schopnosti a samostatnosť