pripája sa...

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER

Lokalita Bratislava
Publikované 10 dňami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-27677

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. Máme pre Vás výzvu v podobe pozície ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER.

Náplň práce:

  • Vývoj riadiacich a senzorických systémov.
  • Návrh robustných a spoľahlivých riadiacich systémov.
  • Návrh architektúry riadiaceho systému.
  • Návrh realizácie riadiaceho systému, bloková schéma, základný návrh obvodov riadiaceho systému
  • Overovanie návrhu obvodového riešenia v rámci budovania prototypu.
  • Optimalizácia obvodového riešenia do funkčného prototypu.
  • Kompletizácia projektových podkladov.
  • Realizácia testovacích procedúr v rámci zvereného diela.

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Praktické skúsenosti s návrhom riadiacich obvodov, senzoriky, schéma + layout + simulácia
  • Ovládanie analógového a digitálneho spracovania signálu
  • Ovládanie programovania mikroprocesorov/DSP
  • Znalosť robustných a spoľahlivých systémov je výhodou
  • Znalosť návrhu FPGA a HDL je výhodou
  • Znalosť minimálne technickej angličtiny je nevyhnutná
  • Elektrotechnická spôsobilosť min. podľa par. 21

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Výkonová elektronika | Zákazník | Vývoj | Slaboprúd | Vysoké napätie | Electrical engineer