ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER PRE SYSTÉMOVÝ DIZAJN NAPÁJACÍCH ZDROJOV

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-24809

Popis Práce

Máte skúsenosti s elektrodizajnom?

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti na pozícii ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER!

Náplň práce:

  • návrh záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel
  • vývoj komplexných technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
  • príprava technickej dokumentácie
  • analýza chýb vzniknutých vo výrobe
  • spolupráca pri testovaní výrobkov
  • práca s meracími zariadeniami

Požiadavky

  • VŠ elektrtechnického smeru (prípadne mechatronika)
  • 1 rok skúsenosti v oblasti elektrického a systémového dizajnu
  • orientácia na riešenie problémov
  • komunikatívna znalosť anglikého jazyka

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Stavebníctvo | Elektrotechnika | Strojárstvo | Kreslič | Inžinier | Konštruktér / projektant | 3D | AutoCAD | Mechatronika | Electrical engineer