pripája sa...

ELEKTRONIK - ŠPECIALISTA - LEN RANNÉ ZMENY

Lokalita Košický kraj
Publikované 4 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 23762

Osciloskop, multimeter, dosky plošných spojov, §21, senzorika... Je Vám to všetko známe? Pošlite nám svoj životopis a využite príležitosť pracovať vo výrobnom závode na pozícii ELEKTRONIK - ŠPECIALISTA.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Diagnostikovanie chýb elektronických produktov
  • Analýza chybovosti (príčiny, opakovaný výskyt)
  • Navrhovanie opatrení, ako zamädziť chybovosti
  • Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, kvalita)
  • Práca s meracími prístrojmi
  • Práca s pokročilými technológiami
  • Práca s PC systémom

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie - elektrotechnické resp. elektronické zameranie
  • Platný §22 vyhlášky 508/2009 Z.z.
  • Skúsenosti s diagnostikou a opravou elektronických porúch
  • Skúsenosti s meracími prístrojmi
  • Znalosť elektrotechnických schém
  • Užívateľskú znalosť MS Windows, MS Office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Výroba | Elektronika | Údržbár | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Montér | Automobilový priemysel | Electrical engineer