pripája sa...

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 13 dňami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 22674

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. Máme pre Vás výzvu v podobe pozície ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER.

Náplň práce:

  • Návrh a konštrukcie analógových a digitálnych elektronických obvodov
  • Merania elektrických veličín statických aj dynamických
  • Simulácie elektrických obvodov a návrh dosiek plošných spojov
  • Tvorba dokumentácie v anglickom jazyku, komunikácia so zahraničnými partnermi
  • Programovanie riadiacich systémov na báze mikrokontrolérov aj PLC

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Znalosť elektrotechnických symbolov, orientácia v schémach
  • Znalosť elektrosúčiastok a značenia, THT aj SMD
  • Znalosť programovaích jazykov výhodou (C, Assembler, Java a pod.)
  • Schopnosť naštudovať si odborné články v anglickom jazyku a využiť získané poznatky v projekte
  • Prehľad v technických oblastiach (termodynamika, hydraulika, pneumatika, senzorika)
  • Elektrotechnická spôsobilosť min. podľa par. 21

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Výkonová elektronika | Zákazník | Vývoj | Slaboprúd | Vysoké napätie | Electrical engineer