pripája sa...

ELEKTROPROJEKTANT (AUTOMATIZÁCIA)

Lokalita Trnava
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-25314

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii ELEKTROPROJEKTANT (AUTOMATIZÁCIA).

Vašou náplňou práce bude:

  • Návrh a projektovanie elektrických schém s riadiacimi systémami Siemens, Schneider, B&R,....
  • Práca v SW EPLAN, EPLAN FLUID
  • Dohľad nad správnym zapojením a stupňa dokončenia elektroinštalácií
  • Nastavovanie elektrických častí strojov a zariadení

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Znalosť produktu EPLAN výhodou
  • Prax v tvorbe projektov elektro min. 2roky (najmä dokumentácia)
  • Čítanie schém nutnosťou
  • Elektrovyhláška §22 podľa vyhlášky 508

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Špecialista | Technik | Konštruktér / projektant | Automatizácia | Automobilový priemysel | HW | Obvody | PLC | Projekt | Projektovanie | SW | Technológia | Prototypy | AutoCAD | Simatic | Electrical engineer