pripája sa...

ELEKTRONIK - DIAGNOSTIK

Lokalita Košický kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 21304

Využite príležitosť pracovať vo výrobnom závode pôsobiacom v automobilovom priemysle na pozícii ELEKTRONIK - DIAGNOSTIK PORÚCH ELEKTRONIKY.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Diagnostikovanie chýb elektronických produktov
  • Analýza chybovosti (príčiny, opakovaný výskyt)
  • Navrhovanie opatrení, ako zamädziť chybovosti
  • Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, kvalita)
  • Práca s meracími prístrojmi
  • Práca s pokročilými technológiami
  • Reporting

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ vzdelanie - elektronické zameranie
  • Platnú vyhlášku §21
  • Skúsenosti s identifikovaním a opravou elektronických porúch
  • Skúsenosti so spájkovaním
  • Skúsenosti s meracími prístrojmi
  • Znalosť elektrotechnických schém
  • Užívateľskú znalosť MS Windows, MS Office
  • Ochota pracovať na 3-4 zmeny

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Výroba | Elektronika | Údržbár | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Montér | Automobilový priemysel | Electrical engineer