pripája sa...

ELEKTRONIK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 29 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-28692

Naberte skúsenosti v odbore elektroniky na pozícii ELEKTRONIKA a pracujte v príjemnom výrobnom prostredí.

Vašou náplňou práce bude:

  • Inštalácia a oživovanie elektronických zariadení
  • Diagnostika elektronických zariadení na notebooku
  • Odstraňovanie porúch na príslušných elektronických zariadeniach

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Elektrotechnické vzdelanie
  • Schopnosť čítať elektronické schémy
  • Aktívny § 21
  • Prehľad v elektronike
  • Vodičský peukaz sk. B

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Pružný pracovný čas
  • Preplácanie návštev fitness centra
  • Príspevok na dochádzanie do práce z iného mesta
  • Kafetéria systém

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Technik | Automatizácia | Aplikačný | Oživovanie/ spúšťanie | Slaboprúd | Údržba | Electrical technician