pripája sa...

ELEKTRONICKÝ INŽINIER VO VÝROBE - ABSOLVENT

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23696

Využite príležitosť pracovať na pozícii ELEKTRONICKÝ INŽINIER VO VÝROBE:

Vašou náplňou práce bude:

  • Oživovanie a testovanie strojov
  • Riešenie operatívnych problémov oddelenia podľa svojich schopností a vedomostí a nastaveného eskalačného systému
  • Vytváranie dokumentácie (checklisty, zálohy, fotky,...) k strojom Vám prideleným
  • Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy
  • Dodržiavanie systému riadenia meradiel
  • Štatistické vyhodnocovanie svojho procesu
  • Komunikáciu s externými a internými audítormi

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA
  • Komunikatívna znalosť Anglického jazyka B1/B2 PODMIENKOU
  • Znalosť práce s PC
  • Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU
  • platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou - §21 VÝHODOU
  • znalosť práce podľa technickej dokumentácie a výkresov (čítanie schém)
  • schopnosť riešiť problémy, flexibilita a samostatnosť v riešení úloh
  • Orientácia na kvalitu
  • Vodičský preukaz skupiny B

Výkon práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce.

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody a možnosť kariérneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Technik | Procesný inžinier | Inžinier | Electrical engineer