pripája sa...

ELEKTRO inžinier

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 600 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32960

Máš dobré komunikačné zručnosti? Nebaví ťa sedieť len v kancelárii ale rád udržiavaš zákaznícke vzťahy? Si odborník v oblasti elektra? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti na pozícii ELEKTRO INŽINIERA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • prvotná komunikácia a plánovanie návštev s existujúcimi alebo novými klientami
  • navrhovať riešenia podľa požiadaviek klienta - podávať mu čo najlepšie návrhy v rámci projektu
  • pomáhať klientovi s výberom zariadení tak, aby ušetril a zároveň aby dostal tie najlepšie produkty na trhu v oblasti manažmentu elektrickej energie
  • podieľať sa na príprave a realizácii akcií, seminárov, školení pre projektantov,
  • dodávať projektantom podklady- certifikáty, katalógy, a podobne
  • sledujete aktuálne normy a zákony
  • podporuje obchodníkov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti v oblasti elektrotechniky
  • § 21 Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - PODMIENKA
  • Flexibilný - 50% pracovného času priamo u klienta alebo na projektoch
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Prax minimálne 2 roky
  • Vodičský preukaz

Benefity

  • Služobné auto
  • Flexibilná pracovná doba
  • Home office
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
  • Benefit Cafeteria
  • Sick days
  • Meninové poukážky
  • Vianočné poukážky

Engineering | Elektrotechnika | Špecialista | Proces | Prípravky | Zákazník | Sales representative