pripája sa...

ELEKTRIKÁR - ÚDRŽBÁR DO GALANTY !

Lokalita Trnavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24376

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako ELEKTRIKÁR - ÚDRŽBÁR.

Náplň práce:

  • Opravy elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických strojov a zariadení
  • Odstraňovanie závad na výrobných zariadeniach
  • Preventívna údržba zariadení
  • Zabezpečenie prevádzky-schopnosti (optimálneho chodu) strojov a zariadení

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ vzdelanie v odbore Elektrotechnik / Elektrikár
  • Platná vyhláška podľa § 22. §23 VÝHODOU
  • Skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
  • 4-zmenná prevádzka

Spoločnosť Vám ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektrikár / elektromechanik | Electrician