pripája sa...

ELEKTRIKÁR / ÚDRŽBÁR

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-28205

Ste zo Skalice alebo okolia? Máte skúsenosti s elektrikárskou prácou? Využite príležitosť pracovať na pozícii ÚDRŽBÁRA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Preventívna údržba strojov a zariadení
  • Oprava pohyblivých pásov a zariadení vo výrobe

Práca na 3 zmeny: Ranné (6:00-14:00), poobedné (14:00-22:00) a nočné zmeny (22:00-6:00).

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať tieto kritéria:
  • Predchádzajúce skúsenosti s elektrikárskou prácou
  • Aktívny paragraf minim. 21
  • Znalosť čítania elektrotechnických schém
  • Samostatný pracovník
  • Anglický jazyk je veľkou výhodou, ale nie je podmienkou

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka VEľMI zaujímavé benefity:
  • 1 týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok do 3. piliera
  • Preplácané jazykové kurzy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Údržbár | Electrician