pripája sa...

ELEKTRIKÁR MONTÉR - DUNAJSKÁ STREDA A BLÍZKE OKOLIE

Lokalita Dunajská Streda
Platové ohodnotenie 850 - 900 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-29829

Ste s DUNAJSKEJ STREDY alebo blízkeho okolia? Využite príležitosť pracovať ako ELEKTRIKÁR! Ak máte aspoň 1-ročné skúsenosti ako Elektrikár, Elektrotechnik a podobne, pošlite nám Váš životopis.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Čítanie technických výkresov
  • Montáž elektrotechnických súčastí na základe technických výkresov
  • Práca pri brúsení, rezaní, vŕtaní rôznych súčastí strojov
  • Elektrická kontrola strojov

2-ZMENNÁ PREVÁDZKA: Ranné a poobedné zmeny (6.00-14.30, 14.30-23.00)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Minimálne §22 alebo §23
  • Zodpovedný prístup

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Zabezpečená strava formou obedov a večerí
  • Ročný bonus
  • Vianočný bonus
  • Nadštandardné príplatky za prácu nadčas počas víkendov a sviatkov
  • Rôzne firemné aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Technik | Nízke napätie | Electrician