DRUPAL PROGRAMÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-31507

Hľadáme Špecialistu na Drupal, ktorý chce pracovať na Drupal 7 profile "na mieru", a podielať sa na jedinečnom Drupal projekte v modernom vývojárskom centre.

Náplň práce:

  • spolupracovať na migrácii webov z Drupal 7 na Drupal 8
  • tvoriť a inovovať moduly na mieru pre Drupal 7 pre viac než 40 webov z rôznych krajín
  • vyvíjať centralizované moduly a integrovať ich s ostatnými webservismi cez Drupal API
  • hrať sa s UX a uľahčovať tak prácu s webom pre zákazníkov, s veľkým dôrazom na "user experience" pre mobilnú platformu
  • podielať sa na novom medzinárodnom Drupal 8 projekte
  • využívanie SCRUM metodiky, GIT, Bitbucket, JIRA
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • skúsenosť s vývojom v Drupale
  • pokročilá znalosť anglického jazyka
Benefity
  • možnosti kariérneho rastu
  • účasť na vzdelávacích kurzoch, konferenciách a tréningových
  • motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
  • flexibilný pracovný čas
  • home office