pripája sa...

DPH ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 100 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-30589

Hľadáme kandidáta na daňové oddelenie! Máte skúsenosti s DPH? Je Vám známe prostredie z auditu?

Vašou náplňou bude:

  • Pravidelné sledovanie prichádzajúcich otázok ohľadom DPH a oznámení o audite
  • Správa a zlepšovanie vzťahov so zodpovednými daňovými úradmi v regióne
  • Komunikácia s regionálnymi daňovými manažérmi
  • Hodnotenie rizík DPH
  • Spolupráca s ostatnými DPH tímmi za účelom zlepšovania procesov
  • Zabezpečovanie súladu so všetkými zúčastnenými stranami

Požiadavky

  • Komunikačná a písomná znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (B2)
  • SŠ / VŠ ekonomického smeru
  • Minimálne 2 roky skúseností v nepriamych daniach
  • Výhodou je znalosť účtovných princípov
  • Znalosť SAP taktiež výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

Benefity

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosti profesionálneho rastu
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • 13. plat

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Dane | Účtovník | Analytik | Špecialista | Záväzky | Pohľadávky | Správa aktív | Hotovosť a banka | Komplexný | Priame dane | Hlavná kniha | Nepriame dane | Medzipodnikové | Zlepšovanie | Implementácia | IFRS | Fakturácia | Proces | Senior | Centrá zdieľaných služieb | US GAAP | Dph | Externý | Interný | Transférové oceňovanie | Accounting methods specialist