pripája sa...

.NET/C++ Architekt

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 800 - 3 500 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Juraj Tuček
Ref. Č. 1-10-30613

Hľadám skúseného SW developera, ktorý má záujem pracovať na riešeniach pre biomechaniku či monitoring dopravy.

Náplň práce:

  • návrh architektúry SW v .NET a čiastočne C++
  • anylýza požiadavok a návrh riešenia
  • podieľanie sa na vylepšeniach systémov
  • spolupráca s developermi pri implementácii architektúry

Požiadavky

  • aspoň 3 roky skúseností ako SW architekt alebo senior developer
  • profesionálna skúsenosť s vývojom v .NETe a C++
  • aktívna angličtina (schopnosť komunikovať s kolegami v zahraničí)

Benefity

  • príspevok na vzdelávanie podľa vlastného výberu
  • homeoffice (1x týždenne)
  • flexibilný pracovný čas
  • multisport karta
  • jazykové kurzy

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Architekt | C/C++ | .NET | SW architect