pripája sa...

DOCUMENT MANAGER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR
Publikované 4 hodinami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-12-30230

Baví Vás práca s dokumentami v internom systéme ? Je Vašou ambíciou túto prácu vykonávať na profesionálnej úrovni v medzinárodnej spoločnosti ?

Náplňou práce na pozíciu Document Manager je:

  • Kontrola a publikácia dokumentov/ smerníc a manuálov
  • Správa prístupov do dátového úložiska
  • Práca a konfigurácia internej databázy dokumentov
  • Support pre jedného z veľkých klientov spoločnosti
  • Správa dát v internom systéme
  • Spolupráca s kolegami interne ako aj externe s klientom

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou s dokumentami/ admin support pozíciou v medzinárodnom prostredí
  • Plynulá znalosť anglického jazyka, úroveň C1 - všetky dokumenty ako aj komunikácia sú v AJ + zahraničný manažér
  • Skúsenosť s prácou s dokumentmi v internom systéme, Sharepoint, Visio veľkou výhodou
  • Technické myslenie, práca s procesnými mapami
  • VŠ vzdelanie, preferovaný odbor management, business administration
  • Schopnosť pripraviť technický manuál, procesnú mapu či používateľskú smernicu
  • Stabilnosť, lojalita

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Špecialista | Referent | Administratívny pracovník | Logistician