pripája sa...

DNS Mobility Specialist

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 16 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-25386

Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu DNS Mobility Specialist. Ak máte skúsenosť s DNS alebo IP networkingom a chcete využiť možnosť profesionálne rásť tak táto ponuka je pre Vás!

Vašou prácovnou náplňou bude:

  • návrh DNS riešení a konfigurácia v spolupráci s inžinierskym tímom
  • údržba, realizácia zmien a troubleshooting DNS na platforme UNIX/Linux a Windows

Požiadavky

Pracovné požiadavky na kandidáta:
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • pracovná skúsenosť s DNS alebo IP networking-om (ideálne s obomi)
  • skúsenosť s administráciou UNIX/Linux veľkou výhodou
  • znalosť mobilných sietí LTE, UMTS, 3GPP výhodou
  • znalosti na úrovni certifikácie CCNP sú veľkou výhodou

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | DNS | Sítě | Operating system and network administrator