pripája sa...

DIZAJNÉR INTEGROVANÝCH OBVODOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 2 000 - 4 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23775

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Otvára sa Vám možnosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícií DIZAJNÉR INTEGROVANÝCH OBVODOV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vývoj integrovaných elektronických obvodov v oblasti analógového signálu
  • Návrh technických riešení
  • Plánovanie a podpora pri výrobe vzoriek
  • Koordinácia aktivít pri zmenách
  • Tvorba technickej dokumentácie
  • Úzka spolupráca s top klientmi spoločnosti
  • Úzka spolupráca s centrálnym R&D oddelením

Požiadavky

Úspešný kandidát má mať:
  • Znalosti analýzy a syntézy integrovaných obvodov
  • Znalosti v oblasti spracovania analógového signálu výhodou
  • Skúsenosť s nástrojom Matlab
  • Skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
  • Znalosť polovodičov a skúsenosti s CAD v oblasti vývoja elektronických obvodov výhodou
  • Znalosť Anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • VŠ vzdelanie v odbore elektronika

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Digitálny | Projekt | Projektovanie | Prototypy | RandD | Slaboprúd | Vývoj | Electrical engineer