pripája sa...

DIZAJNÉR (ČESKÁ REPUBLIKA)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 23176

Baví ťa konštrukcia? Dohovoríš sa v anglickom jayzku? Ak áno, pošli nám Tvoj životopis a pracuj ako DIZAJNÉR. Miesto výkonu práce České Budejovice.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Konštruovanie mechanických častí strojov a zariadení v CAD
  • Tvorba výrobnej dokumentácie k strojom
  • Navrhovanie nových technických riešení a ich štandardizácie
  • Komunikácia s externými dodávateľmi
  • Technická podpora projektov vo fáze vzoriek

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie konštrukčného smeru
  • Znalosti v oblasti mechanickej konštrukcie
  • Schopnosť práce v tíme, samostatnosť a spoľahlivosť
  • Znalosť Inventoru výhodou

Benefity

  • kvalitné zaškolenie
  • vzdelávací program
  • bonusový systém (13. plat, výkonový, dochádzkový)
  • príspevok na bývanie
  • iné výhody, prezentované na pohovore

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | 3D | Automobilový priemysel | Konštruovanie | Inventor |