DISPONENT kamiónovej prepravy OD 800€ základná mzda + pravidelná fixná odmena

Lokalita Piešťany
Platové ohodnotenie 800 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31421

Náš klient významná logistická spoločnosť v kamiónovej doprave hľadá do svojho tímu DISPONENTA. Ak máte skúsenosti v oblasti prepravy a ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovní, tak potom máme príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Efektívne koordinovanie kamiónovej dopravy
  • Komunikácia s vodičmi
  • Plánovanie - trasovania kamiónov
  • Riešenie vzniknutých situácií
  • Spracovanie štatistík a potrebných reportov
  • Zodpovednosť za presnosť a kvalitu v oblasti prepravy

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Schopnosť zvládať prácu pod tlakom

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • Ročné odmeny
  • Permanentky do posilňovne alebo wellness
  • Vstupenky na kultúrne podujatia

Engineering | Logistika | Manažér | Preprava | Managing clerk