pripája sa...

DISPEČER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-13-29818

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Dispečer.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Komunikácia s vodičmi
  • Práca s interným systémom
  • Plánovanie a organizovanie práce vodičom
  • Denná mailová a telefonická komunikácia
  • Využívanie Anglického jazyka na dennej báze - zahraničné cestovné prepravy

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni - plynulý ústny aj písomný prejav
  • Predchádzajúca prax v doprave na pozícii disponent/dispečer je výhodou
  • Výborné organizačné zručnosti
  • Aktívny a zodpovedný prístup
  • Vodičský preukaz (sk. B)

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka:
  • nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť zahraničných výletov 10x ročne
  • plne hradené stravné lístky
  • 50% zľava na dopravu pre rodinu
  • možnosť flexibilného pracovného času

Engineering | Obchod a marketing | Logistika | Dispečer | Logista | Preprava | Dispatcher, air traffic controller