pripája sa...

DevOps Engineer (AWS + Google Cloud)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 200 EUR
Publikované 9 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30022

Nová príležitosť vrámci DevOpsu a správy cloudu! Práca v spoločnosti vyvíjajúcej vlastnú SaaS platformu v oblasti digitálnych médií.

Náplň práce:

  • správa vývojového, testovacieho a produkčného prostredia na AWS a Google cloude
  • správa AWS infraštruktúry pre high traffic aplikácie
  • spolupráca vrámci CI/CD
  • monitoring AWS infraštruktúry
  • optimalizácia MySQL databázy
  • zodpovednosť za správnu dostupnosť a stabilitu aplikácií

Požiadavky

  • aspoň 1 rok skúseností s administráciou AWS
  • pokročilá skúsenosť s DevOps
  • skúsenosť s konfiguračným manažmentom (napr. Ansible, Puppet alebo Chef)
  • skúsensoť s CI/CD
  • skúsenosť so správou high traffic aplikácií
  • aktívna angličtina

Benefity

  • príležitostný home office
  • multisport karta
  • jazykové kurzy

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | DevOps | AWS | System Engineer