pripája sa...

Designer - Konstrukter

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 300 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-30219

Pre nášho klienta, automotive spoločnosť,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Designer - Konstrukter:

Náplň práce:

  • Vytváranie návrhov výrobkov pre strojárenskú spoločnosť
  • Participácia na úprave existujúcich výrobkov
  • Participácia na úplne nových projektoch
  • Komunikácia s vývojovým oddelením
  • Zabezpečenie technickej podpory pre obchodné oddelenie
  • Distribúcia a správa technickej dokumentácie
  • Podpora výroby
  • Podpora nástrojárne

Požiadavky

  • Ukončené VŠ vzdelanie (technického alebo strojárskeho zamerania)
  • Prax na obdobnej pozícii
  • Znalosť CAD programov
  • Znalosť anglického jazyka
  • Technické myslenie
  • Samostatnosť
  • Flexibilita

Benefity

  • Príspevok na dopravu
  • Nadštardardný príspevok na stravovanie
  • Jazykové kurzy

Engineering | Výroba a prevádzka | Ostatné | Konštruktér / projektant | Konštruovanie | CATIA | ProE | ISO | SolidEdge | SolidWorks | Design engineer