pripája sa...

Design Engineer, Lucembursko

Lokalita zahraničie (iné)
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Publikované asi mesiacom
Kontakt Reitingerová Martina
Ref. Č. 99-30-25100

Popis Práce

Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.

Místo výkonu práce: Lucembursko

Náplň práce:

  • denní komunikace se zákazníky, architekty, investory
  • technická podpora oblastních manažerů a prodejců
  • komunikace s dalšími odděleními
  • project management - koordinace procesu od vytvoření objednávky po finální realizaci
  • dohled nad dodržováním rozpočtu

Požiadavky

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti z oblasti ocelových konstrukcí
  • pokročilá angličtina a němčina
  • orientace na výsledek, obchodní duch
  • ochota cestovat

Benefity

  • Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Termín nástupu dle dohody

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Obchod | Strojárstvo | Manažér | Špecialista | Projektový manažér | Senior | Project Manager