pripája sa...

Database Administrator

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 3 000 EUR
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Tuček Juraj
Ref. Č. 1-10-31645

Bavia Vás databázy a radi by ste boli medzi "svojimi" v IT vývojovom centre?
Pracujte ako Databázový administrátor pre medzinárodného poskytovateľa finančných služieb v modernom IT vývojovom centre.

Náplňou práce bude:

  • Tvorba databáz, konfigurácia, archivácia, upgrady, miracie...
  • DB Security model
  • DB monitoring
  • Backup/restore
  • Analýza a návrh vylepšenia výkonu DB

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosť s MS SQL
  • DBA skúsenosť (Linux/Unix & Windows)
  • Znalosť databázovej architektúry
  • Skúsenosť s monitorovacími toolmy
  • Linux/Unix základy,

Benefity

Možnosť získať 20% bonus štvrťročne
Flexibilný pracovný čas
Home office
Cestovanie
Podporujeme relokaciu v rámci spoločnosti

We can offer you interesting challenges and opportunities of a fast growing, international company. Pleasant and innovative working environment in our dynamic team. Career growth, training, possibility to work from home, team events, traveling, space for creativity and new ideas, no corporate limitations are just some of the benefits we offer.

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | MS SQL | Database administrator