pripája sa...

DATA SPECIALIST IN A FIELD OF SALES

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 16555

Máte analytické zmýšľanie? Radi pracujete s dátami, analyzujete ich a riešite nezrovnalosti pri nich?

Úspešná medzinárodne fungujúca spoločnosť v oblasti dodávateľských a odberateľských reťazcov hľadá šikovných uchádzačov na pozíciu Administrátora predajných dát a aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Náplň práce:

  • analýza predajných dát
  • kontrola a riešenie nezrovnalostí pri uzávierkach
  • zbieranie dát a tvorba reportov na základe pokynov
  • podpora jednotlivým členov tímu
  • ad hoc úlohy
  • komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • participácia na implementácii efektívnych procesov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • aktívna znalosť anglického jazyka (vrátane Business English)
  • MS Excel na pokročilej úrovni (pivot tables, vyššie funkcie)
  • ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • analytické myslenie
  • orientácia na detail
  • ochota pomáhať a učiť sa nové veci

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Operátor | Analytik |