pripája sa...

DATA MINING SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 30 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-28916

Vieš nájsť chybu tam kde ju nikto iný nevidí? Baví ťa hľadať ihlu v kope sena? Práve teraz hľadáme data minig špecialistu so zmyslom pre detail. Budeš pracovať pre medzinárodného klienta, ktorý sa zameriava na spokojnosť svojich zákazníkov ale hlavne zamestnanci sú prvoradí takže aj práca a kolektív je super :)

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Zodpovednosť za analýzu a reporting trhu
  • Zodpovednosť za vykonanie kontrol databázy s cieľom poskytnúť aktuálne a správne údaje
  • Budeš mať na starosti zabezpečiť efektívne prepojenie medzi klientami a jednotlivými inštitúciami
  • Budeš zodpovedný za tvorbu produktových analýz a reportov

Požiadavky

Čo by si mal spĺňať aby si bol pre túto pozíciu úspešný?
  • Aspoň ročná skúsenosť na podobnej pracovnej pozícií (ideálne v oblasti prieskumu trhu)
  • Skúsenosti s Microsoft Office - hlavne Excelom (funkcie, pivotky, makrá, VBA - aspoň základy)
  • Angličtina na pokročilej úrovni je podmienkou
  • Tvojou výhodou je ak ovládaš SQL
  • A dobré by bolo keby si mal aj titul z IT alebo business administrácie

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Stály počet stravných lístkov aj počas PN/ dovolenky
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | Programátor / vývojář | SQL | Excel | Junior | IT Analyst