pripája sa...

DAŇOVÝ ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30461

Popis Práce

Popis pracovnej pozície:
Odborníkov na DANE je málo, tak prečo sa nestať jedným z nich? Ak Ťa bavia DANE a máš ekonomické vzdelanie tak môžeš odštartovať kariéru práve v tejto oblasti. V tejto úlohe budeš pripravovať DPH podklady pre daňové priznania.

Ako DAŇOVÝ ANALYTIK budeš:

  • Pripravovať daňové priznania pre Európske krajiny
  • Súčasťou medzinárodných projektov
  • Podporovať kolegov na oddelení účtovníctva
  • Pripravovať daňové uzávierky na konci mesiaca
  • Asistovať pri zlepšovaní DPH procesov
  • Pripravovať daňové priznania na základe legislatívy z rôznych krajín EU

Požiadavky

Ako DAŇOVÝ ANALYTIK by si mal mať:
  • Plynulú angličtinu (B2) s finančnou slovnou zásobou, pretože budeš komunikovať s odborníkmi z celej EU
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie zamerané na ekonomiku alebo financie
  • Aspoň ročnú skúsenosť v oblasti financií, účtovníctva alebo daní
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni (VLOOKUP; HLOOKUP; SUM, SUMIF)
  • Záujem pracovať v oblasti daní

Benefity

  • Sick days
  • Home office
  • Referral bonus
  • Sobášny bonus
  • Bonus pri narodení dieťaťa
  • Jazykové kurzy a rôzne formy vzdelávania
  • Rodinné a športové dni

Business Support Center | Finance | Administratíva | Špecialista | Analytik | Excel | Spracovania dát | Tax consultant / specialist