pripája sa...

CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST AT PRODUCTION COMPANY

Lokalita Košice
Publikované 14 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-28591

Popis Práce

Ste silne zákaznícky orientovaný?
Máte výborné organizačné zručnosti a zmysel pre detail?
Ste jazykovo nadaný?
Dokážete vysoko profesionálne a diplomaticky komunikovať?
Staňte sa členom tímu špecialistov medzinárodnej ne-automotive spoločnosti so stabilným postavením na trhu a výbornou reputáciou.

Náplň práce:

  • Koordiovanie procesu plnenia objednávok
  • Prijímanie a potvrdzovanie objednávok od zákazníka (zahraniční zákazníci)
  • Monitorovanie stavu otvorených objdnávok
  • Prijímanie dodatočných požiadaviek zo strany zákazníka (napr. ak požaduje skoršie dodanie, ako je štandardná dodacia doba a pod.)
  • Komunikácia s oddelením exportu (monitorovanie procesu expedície)
  • Komunikácia s odelením kvality, výroby (pri riešení reklamácii)
  • Potrdzovanie prijatých platieb (riešenie omeškaných platieb)
  • Prijímanie forecastov (o budúcich objednávkach) od zákazníka a zadávanie do systému
  • Spolupráca s tímami na lokálnej a medzinárodnej úrovni

Požiadavky

Vhodný uchádzač by mal splňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie - ekonomické, obchodné alebo technické
  • Anglický jazyk na výbornej komunikačnej a písomnej úrovni (min B2)
  • Ďalší cudzí jazyk (napr. FJ, NJ, ŠJ a pod.) je výhodou
  • Skúsenosti v oblasti obchodu, logistiky alebo zákazníckeho servisu - min 2 roky
  • Skúsenosti z výrobnej spoločnosti - výhodou
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • PC zručnosti na aktívnej úrovni
  • Zmysel pre detail
  • Tímovosť

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Business Support Center | Zákaznícky servis | Strojárstvo | Obchod | Obchodný zástupca | Špecialista | Logista | Inžinier | Obchod | Zákazník | Customer support