pripája sa...

SAP CRM Application Support

Lokalita Bratislava
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29082

Analyzuj, rieš problémy, pomáhaj užívateľom! Budeš pracovať v technologickej spoločnosti a podporovať interné aplikácie v medzinárodnom prostredí.

Náplň práce:

  • 1st line podpora pre užívateľov: prijímanie ticketov s technickými problémami
  • analýza a riešenie problémov na úrovni L2
  • podpora užívateľov ohľadom SAP CRM a SAP C4C
  • komunikácia so zahraničnými používateľmi
  • podpora najmodernejších SAP platforiem

Požiadavky

  • skúsenosť s IT/aplikačným supportom
  • skúsenosť so SAP SD
  • skúsenosť so supportom pre nejaký CMR systém
  • aktívna znalosť angličtiny

Benefity

  • účasť na konferenciách
  • finančný príspevok na vzdelávanie
  • jazykové kurzy
  • 5 dovolenky navyše
  • preplácanie nadčasov
  • flexibilný pracovný čas

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Aplikačný | CRM | SAP | IS Support