Pozícia controllera, ktorý ovplyvňuje strategické a operatívne rozhodnutia firmy

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Halušková Radka
Ref. Č. 1-11-27918

Si skúsený v controllingu a máš pocit, že je čas nabrať nové skúsenosti? Máš kompetencie obmedzené len na spracovanie výsledkov? Čo tak ovplyvniť strategické rozhodnutia manažmentu?

Okrem spomínanej pridanej hodnoty bude Tvojou náplňou práce aj :

  • výpočet accrualov pre účtovníkov
  • forecasting, konsolidácia procesu plánovania
  • budgeting
  • reporting, poskytovanie dát audítorom
  • komplexná analýza výsledkov spoločnosti
  • účasť na projektoch, možnosť meniť a zefektívňovať procesy
  • práca v controllingovom module SAPu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • min. 2 roky skúseností v oblasti controllingu
  • aktívna znalosť anglického (B2) a maďarského jazyka (C1)
  • znalosť programu SAP - podmienkou
  • pokročilá znalosť balíka MS Office
  • analytické myslenie, orientácia na čísla, komunikačné schopnosti
  • presnosť , zameranie na detail

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Komplexný | SAP | Senior | Financial Controller