pripája sa...

CONTROLLER PRE VÝROBNÚ SPOLOČNOSŤ

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-32446

V súčasnosti hľadáme šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu CONTROLLER pre významnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Analyzovanie a vyhodnotenie predajných výsledkov
  • Analyzovanie oblastí príjmov, cash flow, produktivity
  • Výpočty nákladov na nové produkty, doba návratnosti nových investícií, marža
  • Reporting nákladov
  • Finančné plánovanie
  • Aktívna účasť na mesačných uzávierkových aktivitách
  • Konsolidácia výsledkov a následný reporting na medzinárodnej úrovni
  • Participácia na projektoch v rámci controllingového oddelenia
  • Príprava prezentácií

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňat nasledujúce:
  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • pracovná skúsenosť z oblasti controllingu
  • veľmi dobrá uživateľská úroveň MS Excel
  • znalosť programu SAP
  • samostatnosť pri plnení zadaných úloh
  • logické myslenie
  • zmysel pre analytickú prácu
  • dobré numerické zručnosti

Benefity

  • Dlhodobá práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť osobného rozvoja
  • Možnosť využitia cudzieho jazyka
  • Výhodné platové ohodnotenie
  • Program sociálnych benefitov

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Metodik | Komplexný | Senior | Zlepšovanie | Financial Controller