pripája sa...

CONTROLLER

Lokalita Košice
Publikované 2 dňami
Kontakt Domonkošová Diana
Ref. Č. 3-11-28213

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii CONTROLLER.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za tvorbu kontraktov, tvorbu a schvaľovanie faktúr
  • Zodpovednosť za doručenie faktúr zákazníkom
  • Zodpovednosť za tvorbu rozpisov platieb
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi
  • Práca s internými systémami, denná práca s PC

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka- PODMIENKOU
  • Znalosť anglického jazyka- VÝHODOU
  • Pracovná skúsenosť z SSC prostredia- VÝHODOU
  • Skúsenosť s programom SAP- VÝHODOU
  • Dobrá znalosť MS Office nástrojov
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Kontroling | Kontrolór | Excel | SAP | Inspector controller