pripája sa...

Finančný kontrolór

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 14 dňami
Kontakt Smržík Jakub
Ref. Č. 22475

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti.
Náplň práce :

  • Analýzy materiálovej spotreby a energií
  • Príprava reportov pre manažment
  • Standard costing – analýza mesačných odchýlok
  • Analýza výrobného modulu, návrhy na zlepšenie
  • Pravidelný monitoring zásob
  • Finančné výkazy a reporty
  • Analyza dát
  • Tvroba databáz
  • Zodpovednosť za štatistické prehľady a porovnania,
  • Ostatné činností podľa pokynov nadriadených zamestnancov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • min. 2 - 3 ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
  • skúsenosť vo výrobnom kontrolingu veľkou výhodou
  • veľmi dobrá znalosť MS Excel
  • flexibilta
  • dobré komunikačné schopnosti
  • proaktivita

Benefity

  • 13. plat
  • jazykové kurzy
  • ďalšie benefity prezentované na pohovore

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Reportovanie | Junior | US GAAP | Výroba | Financial Controller