pripája sa...

CONTRACTS MANAGER

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 700 - 1 900 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 22949

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za prípravu dokumentov a zmlúv pre oblasť logistiky
  • Vyjednávanie obchodných podmienok, vrátane posúdenia rizika, následná konzultácia v rámci iných oddelení spoločnosti
  • Koordinácia celého procesu uzatvárania zmlúv
  • Analýza, vývoj a správa zmluvných dokumentov s cieľom zabezpečiť dodržiavanie firemnej politiky, právnych a regulačných požiadaviek
  • Zodpovednosť za dodržiavanie miestnych zákonných požiadaviek

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Plynutá úroveň anglického jazyka (úroveň C1)
  • 4 - 6 rokov skúseností na podobnej pozícií
  • VŠ vzdelanie (v oblasti práva výhodou)
  • výhodou znalosť Ariba systému

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Právo | Administratíva | Právnik | Administratívny pracovník | Podnikové |