pripája sa...

CONTRACT ASSOCIATE (s maďarským a nemeckým jazykom)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 18349

Ovládaš jazyky, rád komunikuješ a máš skúsenosť v administratíve, alebo starostlivosti o zákazníka? Tak máme pozíciu práve pre Teba!

Pre nášho klienta, medzinárodnú firmu v oblasti spracovania palív hľadáme vhodného kandidáta, ktorý rád komunikuje, pracuje s informáciami a hľadá nové pracovné výzvy.

Na tejto pozícii bude Vaša pracovná náplň:

  • Spracovanie klientských údajov v zmluvách pre podmienky čerpania výhod
  • Práca s obchodnými zmluvami- ich tvorba, zmena, zrušenie
  • Tvorba ponúk zákazníkom
  • Aktívna komunikácia s klientom
  • Schvaľovanie došlých faktúr
  • Účasť na obchodných stretnutiach

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Aktívna znalosť maďarského a nemeckého jazyka
  • Skúsenosť v administratíve alebo customer care je výhodou
  • Užívateľ MS Office
  • Prozákaznícky prístup
  • Silné komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Obchodný zástupca | Administration