Compliance Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 700 €
Ref. Č.
131-15-42008-1

Máš znalosti v rámci compliances policy a vyznáš sa procesoch správneho delivery projektu pre klienta ? Ak áno, ozvi sa nám !

Tvoja náplň práce by bola:

  • znalosť dodržiavania predpisov, konkrétne znalosť základných zásad dodržiavania predpisov, ako sú audity, kontrola stavu, oprava, QEV/CBN a bezpečnostné politiky.
  • skúmanie dokumentov bezpečnostnej politiky.
  • kontrola prácu inžinierov z hľadiska úplnosti a presnosti
  • plánovanie činností súvisiacich s dodržiavaním predpisov podľa bezpečnostných požiadaviek
Požiadavky
  • znalosť compliance princípov
  • predchádzajúce skúsenosti v Change Managmente je výhodou
  • znalosť a skúsenosti so ServiceNow
  • výborná znalosť anglického jazyka
  • Možnosť práce 100% remote, prípadne možnosť dochádzania do officu v Bratislave, Košiciach alebo Brne
  • 5 dní dovolenky navyše
  • multisport karta
  • životné poistenie
  • súkromná zdravotná starostlivosť (po 1. roku)
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier (po 1. roku)