pripája sa...

COLNÝ DEKLARANT/KA + KVARTÁLNE ODMENY

Lokalita Bratislava - Vajnory
Platové ohodnotenie 1 050 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-12-33558

Staň sa súčasťou skúseného kuriérského 20 členného tímu a pridaj sa k nim na pozíciu COLNÉHO DEKLARANTA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • zodpovedať za pridelené zásielky z rôznych krajín EÚ
  • budeš vyhotovovať všetky potrebné doklady k colnému konaniu
  • všetky veci budeš prevažne riešiť prostredníctom emailov 90% a 10% je telefonická komunikácia
  • v prípade potreby budeš riešiť colné kontroly s finančnou správou ak príde k zadržaniu zásielky

Tvoj pracovný čas bude počas prvé tri mesiace od 11:30 do 20:00. Neskôr môžeš aj meniť pracovný čas na 4:00-13:30 alebo 7:00-15:00.

Požiadavky

Kandidát/ka by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • anglický jazyk na úrovni B1, pretože budeš komunikovať v tomto jazyku prevažne v písomnej forme
  • ukončené SŠ vzdelanie alebo VŠ - zamerané na logistiku, colnú deklaráciu, ekonomiku)
  • predchádzajúca prax v oblasti logistiky VEĽKÁ VÝHODA

Benefity

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:
  • Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti

Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
  • Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
  • Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
  • Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne
  • Multisport karta

Výroba a prevádzka | Pomocné práce | Balenie | Clearance agent