pripája sa...

Colný deklarant/ka

Lokalita Bratislava - Vajnory
Platové ohodnotenie 1 050 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 4-12-33468

Pre kuriérsku spoločnosť hľadáme šikovného colného deklaranta alebo colnú deklarantku, ktorý/á sa stane súčasťou skúseného 21 členného tímu. Toto oddelenie rieši komplexnú colnú deklaráciu takže sa určite naučíš veľa nového.

Tvojou náplňou práce bude:

  • so svojim tímom si prerozdelíte zásielky, ktoré sú z krajín mimo EU
  • k jednotlivým zásielkam budeš vystavovať doklady k colnému konaniu (napríklad colné vyhlásenia)
  • prevažne budeš komunikovať prostredníctvom emailov (90%)
  • v prípade ak si to vyžaduje situácia, zavoláš a prezistíš dodatočné informácie telefonicky (10%)
  • vyriešiš množstvo rôznych prípadov v colných konaniach
  • s finančnou správou budeš riešiť colnú kontrolu v prípade ak sa rozhodnú zadržať a skontrolovať zásielku

Tvoj pracovný čas bude počas prvé tri mesiace od 11:30 do 20:00. Neskôr môžeš aj meniť pracovný čas na 4:00-13:30 alebo 7:00-15:00.

Požiadavky

Kandidát/ka by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • anglický jazyk na úrovni B1, pretože budeš komunikovať v tomto jazyku prevažne v písomnej forme
  • v prípade ak máš ukončené stredoškolské vzdelanie mal/a by si mať už skúsenosť s colnou deklaráciou
  • v prípade ak máš ukončené vysokoškolské vzdelanie (logistika, colná deklarácia, ekonomika) predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné
  • tvojou veľkou výhodou budú predchádzajúce skúsenosti zo zákazníckeho servisu alebo administratívy

Benefity

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:
  • Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti

Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
  • Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
  • Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
  • Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne
  • Multisport karta

Výroba a prevádzka | Pomocné práce | Balenie | Clearance agent