pripája sa...

COLNÝ DEKLARANT (KOŠICE- LETISKO)

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 050 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-12-33484

Pre nášho klienta, ktorou je úspešná kuriérska spoločnosť hľadáme šikovného colného deklaranta/deklarantku.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Informovanie klientov o zásielkach
  • Príprava podkladov k colnému konaniu
  • Uzatváranie zmlúv o zastupovaní v colnom konaní
  • Komunikácia v anglickom jazyku (prevažne emailom)

Požiadavky

  • SŠ/VŠ vzdelanie (doprava, logistika, ekonómia)
  • Skúsenosť z colnej deklarácie - veľká výhoda (ale nie podmienka)
  • Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1 (prevažne mailová komunikácia - príslušná odborná slovná zásoba)
  • Silná motivácia pre colnú deklaráciu
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť

Benefity

  • Zaškolenie na pozíciu a pravidelné odborné školenia
  • Stravenky plne hradené zamestnávateľom
  • Príspevok na dopravu
  • Darčekové poukážky
  • MultiSport karta
  • Teambuildingové aktivity
  • Pracovná doba od 7:00-15:30

Výroba a prevádzka | Engineering | Business Support Center | Zákaznícky servis | Logistika | Reprezentant / zástupca | Clearance agent