pripája sa...

KOORDINÁTOR CNC TECHNIKOV

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 23750

Máte strojárske vzdelanie? Skúsenosti s obsluhou, nastavovaním a úpravou CNC programov? Skúsenosti s riadením tímu spolupracovníkov? V tom prípade čítajte ďalej.

Hľadáme CNC technika / leadra

Náplň práce:

  • Koordinovanie tímu spolupracovníkov (CNC operátori + CNC technici)
  • Prideľovanie úloh svojmu tímu na základe priorít výroby
  • Eskalácia prípadných problémov na technológa obrábania
  • Kontrola kvality a kvantity produkcie na obrábacích centrách (CNC)
  • Právomoc zastavenia výroby vo vážnych prípadoch
  • Navrhovanie zlepšení vo výrobe
  • Školenie a motivovanie výrobného tímu
  • Uplatňovanie štandardov (ISO)
  • Výpomoc pri úprave CNC programov, výmene CNC prípravkov, vyhodnocovaní 3D meraní a pod.
  • Evidencia technických údajov o výrobe

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie - strojárske
  • min. 2 roky praxe - podmienkou
  • automobilový priemysel - výhodou
  • prax s obsluhou CNC strojov
  • prax s úpravou CNC programov
  • anglický jazyk - základy
  • Znalosť 5S, Kaizen a iných automobilových noriem je vítaná
  • Riadiace a organizačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Vedúci | Technik | Automobilový priemysel | Majster | CNC | Mechanical engineering technician